Слой 2 Managed Ethernet Switch 24 портове

Слой 2 Managed Ethernet Switch 24 портове

STES2026 е слот 2 управляван етернет комутатор, който предлага 24 10 / 100Base-Tx ethernet порта, плюс 2 10 / 100Base-FX влакна или 2 10/100/1000Base-Tx ethernet или 2 гига битови оптични порта. порт.

Чат сега
Информация за продукта

STES2026 24X2G Layer 2 Switch Описание:

Серията STES2026 е линия интелигентни Layer 2 Ethernet комутатори, осигуряващи до 24 автоматични сензора

10/100 Ethernet портове, заедно с 2 гигабитови връзки. Има общо 26 порта, които могат да се използват за този ключ. негов

гигабитовите слоеве за разширение могат да се използват за 2 гигабитово SFP влакно, 2 гигабитов SFP мед или за 1 гигабит SFP влакно плюс 1 гигабит SFP мед. Слотовете за разширение на превключвателя на слой 2 на STES2026 могат да бъдат модули 1X9 с оптични влакна с единично или двойно оптично влакно, единични или двупосочни оптични влакна 10 / 100Base-FX.


Характеристика:

> Превключване на висок превключващ капацитет и скорост на шнур 2

> Обхват на превключване до 8,8 / 17,6 Gbps;

> До 6.6 / 13.2 Mbps препращане;

> Поддържайте меко подреждане, IP адресът може да бъде управляван да подрежда 26 бр. Превключвател STES2026

> Превключване между режимите за съхранение и пренасочване

> Поддръжка на порт VLan и IEEE 802.1Q VLan

> Поддържа 64 групи VLan, 4K VLan ID

> Поддръжка на приоритетни опашки на IEEE 802.1P QOS от 4

> Поддръжка на протокол IEEE 802.1D, който обхваща дърво

> Поддръжка на IEEE 802.1w (бързо възстановяване на Spanning Tree)

> Поддръжка на IGMP snooping

> Поддръжка на пристанищно огледало

> Агрегиране на връзката за поддръжка (IEEE 802.3ad)

> Поддръжка на IEEE 802.3x поток> Поддържа IEEE 802.3x контрол на потока

> Поддръжка за удостоверяване на порт (IEEE 802.1X)

> Поддръжка на SNMP V1, V2, V3

> Поддръжка на RADIUS клиент

> Подкрепете 4 RMON групи

> Поддръжка на FTP, TPTP, уеб-управление


Подобрена функционалност на порт

> Поддръжка за автоматично договаряне с IEEE 802.3x и самокалибриране на MDI / MDIX във всички портове;

> Поддръжка за IEEE 802.3ad пристанище свързване във всички портове.


Интелигентна QoS

> Многослойна класификация на потока и обработка на потока;

> Независими филтри за пакети във всяко пристанище за интелигентно диференциране на потока на приложения;

> Потребителски дефинирани многослойни правила за класификация на потока;

> Поддръжка за класификация на потока до 1 К;

> Поддръжка за IEEE 802.1p и DiffServ Code Point;

> Поддръжка за интелигентна класификация на потока Layer 2-7.


Цялостни политики за сигурност

> Съответствие с IEEE 802.1x;

> Поддръжка на няколко правила за филтриране на ACL, за да се осигури контролиран достъп до мрежата.


Интелигентно управление на мрежата

> Поддръжка за платформата за управление на мрежата EasyView;


Спецификации:


Описание на функциите

STES2026

Система

Пристанища

24 порта 10 / 100Base-TX Ethernet интерфейс

Слотове за разширение

2

Капацитет

Капацитет на превключване / трафик

8.8

Процент на пренасочване на пакети

6.6 Mpps

Капацитет на MAC адрес

14K

Порт Функционалност

Auto-Договаряне

да

Настройка на дуплекс

да

Настройка на скоростта

да

Контрол на потока: Обратно налягане

да

Контрол на потока. : IEEE 802.3x

да

IEEE 802.1q VLAN

да

Събиране на пристанища

да

Port Mirroring

да

IGMP Snooping

да

MAC / Port Porting

да

управление

Управление на конфигурациите чрез конзолите на конзолата

да

Управление на конфигурацията Telnet

да

Управление на уеб конфигурацията

да

Command Records

да

Конфигурация Запазване и възстановяване

да

Подсказка за командния ред

да

SNMP

да

Проследяващ маршрут

да

Изтегляне на конфигурационните файлове

да

Изтегляне на OS

да

Syslog

да

IEEE 802.1x

да

Клиент на радиус

да

железария

Физически размери (W * D * H)

440 мм * 208 мм * 44.5 мм

тегло

<=>

Правила за безопасност

UL 1950 / CSA 22.2 No. 950

ЕМ съвместимост

FCC Част 15, Подчаст Й, Клас А

емисии

VCCI клас A ITE

Работна температура

0 ℃ ~ 40 ℃

Работна влажност

5% ~ 95% безкондензация

Температура на съхранение

40 ℃ ~ 70 ℃

Захранване

100VAC ~ 240VAC, 47 ~ 63Hz

Консумация на енергия

<>

Разширяващи карти


SP-GSX-A


SP-GLX-A


SP-GTX-A


информация за поръчка


Модел

описание

мощност

STES2026

24 (10/100 / 1000M Base-T) + 2 (разширителни канали)

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, оптичен модул, GE-multimode-850nm, 550 метра, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, Оптичен модул, GE-multimode-1310nm, 10км, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX

SP-FSM-A

Модул 100Base-FX, SC, Multi-mode, 2км

SP-FLM-A

Модул 100Base-FX, SC, Единичен режим, 40км


Hot Tags: слой 2 управляван етернет комутатор 24 порта, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценоразпис, ниска цена
Свързани продукти
Запитване