5 порта на Optic Fiber Switch

5 порта на Optic Fiber Switch

STE-205-X3X1 е оптичен превключвател, който предлага 5 10 / 100Base-Fx оптични оптични порта. Поддържа SC, ST, FC съединители. Разстоянието на предаване може да бъде от 2 км до 120 км.

Чат сега
Информация за продукта

STE-205-X3X1 5 порта 10 / 100Base-Fx оптичен превключвател Описание:

STE-205-X3X1 е неуправляван 10 / 100Base-FX бърз етернет комутатор, който предлага 5 10 / 100mbps порта за оптични влакна. STE-205-X3X1 приема 1х9 модула от оптични влакна, която поддържа Multimode или Single-mode двойно влакно, двупосочно единично влакно. Разстоянието на предаване може да бъде от 2Km MM влакно до 120Km SM влакно. Въз основа на персонализирана заявка, превключвателят с 5 порта може да бъде с SC или ST конектори. При поискване, 8-портовият превключвател на оптични влакна може да бъде предварително конфигуриран, за да активира фиксиран VLan по Port.

Характеристика:

> 5-Port 10 / 100Mbps 1X9 влак модул, SC или ST конектори по желание

> Съответства на стандартите IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Режим на превключване и превключване напред

> Поддръжка на IEE802.3X пълен дуплекс, половин дуплексен контрол на потока на обратен поток.

> Поддържа MAC самообучение, 2K MAC адрес

> Динамични светодиодни индикатори

> Поддържа фабрично предварително конфигуриран порт VLAN

> 19-инчов монтаж на решетка, работа с Plug and Play.


Спецификации:


стандарт

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

топология

звезда

Брой портове

5 порта 100Base-Fx

Uplink Ports

Нито един

Мак адрес

2K

Предавателна скорост

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Режим на превключване

СКЛАД и-Forward

Режим за управление на потока

IEEE 802.3x пълен дуплекс контрол на потока и обратно налягане контрол на потока

Лед индикатор

Светодиоден статус на връзката, активност, пълен / полудуплекс, скорост и включване на диагностичната функция

Мрежов кабел

> 10Base-T: UTP категория 3, 4,5 кабел до 100 метра

> 100Base-TX: кабел UTP категория 5 до 100 метра

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm и 10μm на влакно с единичен режим и 50, 62.5 и

100 μm на многомодулно влакно

Захранване

Вътрешна сила

Температура на влажност

температура

влажност

операция

-20 ℃ до 70 ℃

10% до 90%

съхранение

-40 ℃ до 75 ℃

5% до 95% относителна влажност


Hot Tags: 5 порта оптични влакна превключвател, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценова листа, ниска цена

Един чифт: SIP телефон WiFi

Следваща: GEPON ONU TV

Свързани продукти
Запитване