6 + 2 оптичен превключвател

6 + 2 оптичен превключвател

STE-326-X3X1 е оптичен превключвател, който предлага 2 10 / 100Base-Fx оптични порта, плюс 6 10 / 100Base-Tx ethernet портове. Разстоянието на предаване може да бъде от 2 км до 120 км.

Чат сега
Информация за продукта

STE-326-X3X1 Оптичен комутатор Описание:

STE-326-X3X1 е комутатор с оптични влакна, който предлага 2 оптични порта 100Base-Fx и 6 10 / 100Base-Tx Ethernet портове. Тя поддържа

100mbps singlemode или multimode fiber input6 и 10 / 100mbps Ethernet изход.

Двата оптични порта на STE-326-X3X1 могат да се използват като входен порт за Fiber и изходен порт за Fiber. Така че, за да го разпространявате

Оптична връзка с няколко сайта, можете да свържете един STE-326-X3X1 към друг STE-326-X3X1.

портове за връзка надолу за свързване към PC, IPTV Setup Box, VoIP телефон или други мрежови устройства.

С входящите / изходните портове за висококачествен вход / изход STE-326-X3X1 може да бъде добър избор за Fiber To The Floor и Fiber To The

Селски приложения.


Основните функции:

> Оферти 2 Входни портове 100Base-Fx Fiber, SC, ST и FC конектори по избор;

> Поддържайте multimode влакна от 100 mbps, разстоянието за предаване може да бъде от 2 километра до 5 километра максимум;

> Поддръжка на влакно Singlemode, разстоянието за предаване може да бъде от 20Km до 120Km максимум

> Поддържа двуядрени или едноядрени 1 * 9 предаватели на влакна

> Поддръжка 6 10 / 100mbps Ethernet порта за автоматично договаряне

> Съответства на стандартите IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

> Режим на превключване и превключване напред

> Поддръжка на IEE802.3X пълен дуплекс, полудуплексно противоналягане с пълен контрол

> Поддържа MAC самообучение, 2K MAC адрес

> Динамични светодиодни индикатори

> Mini Destop Metal case, Plug and play операция.

> Външно захранване: Поддръжка на стандартни захранващи щепсели в Азия, САЩ, Европа и Великобритания


Основни приложения:

С 100Mbps Fiber Input порта STE-326-X3X1 има много голям капацитет за предаване, който може да отговори на честотната лента

изисквания за глас през IP, видео през IP и предаване на данни. Тя може да бъде приложена като разпределително устройство, инсталирано на етажа на

сгради или в разпределителния кабинет в селата. Това е страхотна възможност за следното


приложения:

 влакна на пода

 Fiber в селото

 влакна в офиса

Спецификации:

Стандарти

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

топология

звезда

Брой на пристанищата

6 порта 10 / 100Base-Tx; 2 портове 100Base-Fx

Мак адрес

2K

Предавателна скорост

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Режим на превключване

СКЛАД и-Forward

Режим за управление на потока

IEE802.3X пълен дуплекс контрол на потока и контрол на дебита на обратно налягане

LED индикатори

Светодиоден статус на връзката, активност, пълен / полудуплекс, скорост и мощност на диагностичната функция

Мрежов кабел

10Base-T: UTP категория 3, 4,5 кабел до 100 метра
100Base-Tx: UTP категория 5, до 100 метра

100Base-Fx:
8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm и 10 μms кабел за влакно,
50,62,5 и 100 μm мултимодален кабел за влакно

Захранване

AC 110-240V, DC5V, 2A Външно захранване

Температура на влажност

температура

влажност

операция

-20 ℃ до 70 ℃

10% до 90%

съхранение

-40 ℃ до 75 ℃

5% до 95% относителна влажност



Hot Tags: 6 + 2 превключвател на оптични влакна, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценоразпис, ниска цена

Един чифт: 1 + 2 оптичен превключвател

Следваща: 4 FE EPON ONU

Свързани продукти
Запитване