Уеб Smart Smart Gigabit Switch 16 порта

Уеб Smart Smart Gigabit Switch 16 порта

STE-2216-GW е gigabit управляван комутатор, който предлага 16 10/100 / 1000Base-Tx гигабитови Ethernet порта, 2 гигабита SFP слотове. С този управляван гигабитов превключвател потребителите могат да разширят мрежата си до 80 км.

Чат сега
Информация за продукта

STE-2216-GW 16 Gigabit Websmart Switch Описание:

STE-2216-GW е gigabit комутатор Websmart, който предлага 16-Port 10/100 / 1000Base-Tx

Auto-Negotiation и Auto MDI / MDIX заедно с 2 гигабита SFP слотове комбо с 23 и 24 гигабита TX

пристанища, с които позволява на потребителите да разширяват мрежата до 80 километра.

16-портовият гигабитов комутатор предлага функции за управление на уеб и интелигентни конфигурации, като Port

Огледално представяне, контрол на разпространението на трафика на портове, Vlan порт / маркер, Trunk и статичен MAC адрес, QOS,

Пристанищна безопасност, пристанищен поток stat и др.

Осигурявайки базова скорост до 32Gbps, STE-2216-GW предлага безпрепятствено предаване на скоростта на кабела.

Портативният комутатор 16-портов gigabit Websmart приема метода за складиране и пренасочване и интегрира 8K

MAC адресна таблица, за да отговаря напълно на разнообразните приложения.

С 19-инчов монтажен дизайн, STE-2216-GW може да бъде идеална опция за интернет кафенета,

средни / малки предприятия и интелигентна общностна мрежа.


>>> Характеристики:

> Напълно съвместим с IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 16 10/100/1000 M RJ45 портове с NWAY и Auto MDI / MDI-X

> 2 комбинирани гигабитови SFP слота, автоматично преговаряне между конекторите и оптичните камери

> Поддръжка на управление на потока IEE802.3x за пълен дуплекс режим и контрол на потока на обратно налягане за полудуплексен режим

> Ширина на лента на Backplane до 32Gbps, поддържане на безблокираща пълна проводимост на Wire-Speed

> Архивиране и съхраняване на архитектурата, 8K MAC Address Table

> Поддържа VLAN на базата на порт до 16 групи, IEE802.1q, VLAN базиран на тагове, VLAN ID от 1-4094

> Support Port Trunking до 4 групи, всяка група включва до 4 порта

> Поддържа се управление на статичните MAC адреси

> Контрол на честотната лента на порт, 64kbps

> QoS (качество на услугата), 4 IEEE 802.1P приоритетни опашки

> Поддържа кабелната диагностика

> Поддържа статистически данни

> Контрол на сигурността на пристанищата, поддръжка на стареене на MAC адрес на порт, учене, 128 MAC адреса bingding на порт

> Broadcast Strom Intelligent Control, контрол на типа излъчване, поддържана настройка за излъчване

> Порт огледало

> Подкрепа за IP адрес на автоматичното разпределение на фиксирани IP или DHCP клиенти

> Уеб-управляван, многоезичен поддържан

> Поддръжка на надстройка на фърмуера въз основа на HTTP

> Кабелна диагностика

> Поддръжка на потока Статичен, динамичен пакет за съхранение на пакети, филтриране и прехвърляне на порт и ключ

> Вътрешно захранване, Стандартен 19-инчов метален корпус, висок IU


Спецификации:


стандарт

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP адрес

> IP адрес за вход: 192.168.0.1; Потребителско име: admin; Парола: администратор;

> Уверете се, че ключът работи нормално и след това натиснете бутона RESET

докато състоянието на индикатора SYS се промени по следния начин: Винаги ВКЛ. - Мига.

Понастоящем можете да освободите този бутон, а превключвателят ще възстанови фабричните настройки по подразбиране

настройките автоматично. Когато индикаторът SYS отново светне в зелено, това ви показва

са успели да възстановят настройките по подразбиране.

Пристанища

16 10/100/1000 M RJ45 портове с NWAY и Auto MDI / MDI-X

2 комбинирани Gigabit SFP слотове

Дънна

32Gbps

Мак адрес

8K

Режим на превключване

СКЛАД и-Forward

Режим за управление на потока

IEEE 802.3x пълен дуплекс контрол на потока и обратно налягане контрол на потока

Лед индикатор

10/100 / 1000M порта: 1 LINK / ACT, 1 1000M (скорост), 1 100M (скорост)

SFP слот: 1 LINK / ACT, 1 1000 м (скорост, споделена с RJ45 порт)

Мощност: 1

SYS: 1

RESET: 1

Мрежов кабел

> 10Base-T: UTP категория 3, 4,5 кабел до 100 метра

> 100Base-TX: кабел UTP категория 5 до 100 метра

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: Препоръчва се CAT 5 UTP

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, Макс 220/550 метра (721/1804 фута)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, макс. 550 метра (1804 фута)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, макс. 3Km-8Km (1.86 мили-49.7 мили)

Измерение

440 мм X 140 мм X 44 мм

19 инчов монтаж на решетка, височина 1U

Захранване

Вътрешна мощност: AC 160-260V 50 / 60Hz

Широк диапазон напрежение вход

Консумация: 30 Watts Макс

Температура на влажност

температура

влажност

операция

0 ° C до 40 ° C

10% до 90%

съхранение

-40 ℃ до 70 ℃

5% до 90% относителна влажност


Hot Tags: уеб интелигентен гигабитов прекъсвач 16 порта, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценоразпис, ниска цена
Свързани продукти
Запитване