7 + 1 порта Web Smart Switch

7 + 1 порта Web Smart Switch

STE-317-X3XM е управляван оптичен превключвател, който предлага 1 10 / 100Base-FX влакна и 7 порта 10 / 100Base-Tx ethernet порта. Той поддържа функциите за WEB управление като контрол на скоростта на пристанището, VLAN, QOS и т.н.

Чат сега
Информация за продукта

описание

STE-317-X3XM е 10 / 100mbps влакна плюс медни превключватели, които идват с websmart & SNMP

функции за управление. Предлагат се 1 порта 10 / 100mbps, заедно с 7 10 / 100bps меден порт,

Оптичният превключвател STE-317-X3XM лесно разширява мрежата ви до 80 км. Това може да е добър вариант за вашите FTTH, FTTO, FTTD решения.

STE-317-X3XM поддържа уеб и SNMP управление, което позволява лесен достъп и управление на превключвателя. Поддръжка на Telnet, потребителите могат да управляват комутатора от разстояние. Когато натоварването в мрежата е прекалено тежко, потребителите могат да настроят потока на мрежата с пакети IEEE 802.3X.


>>> Предлагайки приоритет IEEE 802.1P, STE-317-X3XM предлага 3 режима на приоритет.

Първа първа услуга: превключвателят първо ще предава по-рано получения пакет данни.

All-High-Before-Low: превключвателят първо ще предава пакет с данни с висок приоритет.

Тегло-кръг-Робин: превключвателят ще предава пакета данни според теглото на опашката, предава високо

приоритетен пакет данни и данни с нисък приоритет последователно. Пакетът данни, който е с нисък приоритет, няма да бъде забавен или отхвърлен по този начин.


>>> Предоставяне на клас на услугата (COS):

С конфигурация на класовата услуга и приоритетното управление, STE-317-X3XM изпълнява функцията Qos. Поддържа висок и нисък приоритет на пакетите за данни, три режима на приоритетен режим. Ако е избрана Port Base на някой порт и е разрешен с висок приоритет, всички пакети с данни, попаднали в това пристанище, ще бъдат с голям приоритет.

Ако е избран VLAN Tag, превключвателят автоматично ще декодира трицифрен знак за приоритет във Vlan-Tag пакета данни, ако този знак е с висок приоритет, той ще бъде като приоритет. Ако IP TOS / DS е избран, превключвателят ще декомпресира 8-цифрен знак в пакета данни IPV6 / IPV4 автоматично, ако този знак е с висок приоритет, той ще бъде като приоритет.


>>> VLAN Multi към един

Тази функция разглежда пристанищата като целеви VLAN, други пристанища могат да добавят към този целеви VLAN порт като група VLAN. Но след като тази функция е активна, първоначалната настройка на групата VLAN може да бъде заменена или изчистена.


>>> Излъчване на бурята

Broadcast Storm Max Value се отнася до ограничената стойност на разпространената буря, например, ако е налице буря

пакети, получени при 100Mbps в 10ms достигат 127 (или предварително зададената максимална стойност), превключвателят ще установи, че се случва Broadcast Storm. И ще започне функцията за контрол на разпространението на бурята и ще се откаже от ненужните пакети за буря


>>> Порт огледало:

За да наблюдава повече от един порт едновременно, поддържа приемането на мониторинг на пристанищата, мониторинг на пристанищния мониторинг и мониторинг на пристанищата на режимите на приемане и изпращане, поддържа наблюдението в различни VLAN мрежи


>>> Контрол на честотната лента на пристанището:

Контролът на ширината на трафика на порт ви позволява да контролирате скоростта на предаване на всеки порт, включително нагоре и надолу

downstream и да спрете ползвателя на даден порт да използва прекалено много честотна лента. И потребителят на други пристанища ще има по-стабилна широчина на честотната лента. Тази функция може да се използва в мрежата на немската кафе или широколентова връзка до умната жилищна зона.


>>> Багажник:

Багажникът обикновено се нарича агрегация на портове, използвана предимно за горещо резервно копие, толерантно към грешки в тръбопровода за качване между комутаторите. Всеки порт може да бъде настроен така, че да има 2 или 4 порта, пристанището, зададено в багажника, може да се използва само в багажника, независимо дали пристанището се използва в багажника или не.


>>> STE-317-X3XM Основни характеристики:

> 1 порт 100Base-FX + 7 порта 10 / 100Base-TxHalf / Full duplex превключватели

> 2048 MAC адрес таблица (4-начин хеширане)

> Два опашки за QOS (1: 2 или 1: 4 или 1: 8 или 1:16)

> Порт-базиран, 802.1p и IP TOS приоритет

> Архивиране на архивиране и препращане и филтриране при пълна скорост на блокиране без блокиране

> Функция за стареене и управление на потока 802.3x за пълен дуплекс и функция за обратно налягане за половин дуплекс

> Дължини на пакети до 1522 байта

> Контрол на потока на конгестията (HOL)

> IEEE 802.1Q Port-based VLAN и регулируема VLAN за поддръжка на до 32 VLAN групи

> Шумов филтър за разпространение

> Порт огледало

> Дистанционно управление от Telnet

> Уеб управление

> Управление на SNMP

> Конфигурирайте Половин / пълен дуплекс, автоматично договаряне и обмен на данни чрез уеб интерфейс.


Мрежови протоколи:

> IEEE802.3u 100Base-FX оптичен Ethernet

> IEEE802.3ah 100Base-BX10

> Контрол на потока IEEE802.3x

> Приоритет IEEE802.1p

> IEEE802.1q VLAN

> TCP / IP, DHCP


Опции на оптичния интерфейс

> Единично едномодово влакно, двойна дължина на вълната, SC / PC конектор, работно разстояние 20/40 км

> Двойни единични влакна, единична дължина на вълната, SC / PC конектор, работно разстояние 20/40/60/80 км

> Двойни многомодулни влакна, единична дължина на вълната, SC / PC конектор, работно разстояние 2 км

Спецификация:


протокол

CSMA / CD

Стандарти

IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1P, IEEE 802.1Q

Степен на транслиминация:

10/100 Mbps

Брой портове

7 порта 10 / 100Base-Tx + 1 порт 10 / 100Base-Fx

Физически съединител

Tx: RJ45 FX: SC, ST, FC

Дължина на вълната:

Multimode Fiber: 850nm, 1310nm, Singlemode Fiber: 1310nm, 1550nm

Предавателна скорост

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Режим на превключване

Съхранение и напред

Режим за управление на потока

IEEE 802.3x пълен дуплекс контрол на потока и обратно налягане контрол на потока

Лед индикатор

Светодиоден статус на връзката, активност, пълен / полудуплекс, скорост и включване на диагностичната функция

Кабелна поддръжка

10Base-T: 3, 4 или 5-та екранирана / неекранирана усукана двойка, максимум 100 метра,

100Base-TX: Кат. 5 екранирана / неекранирана усукана двойка, макс. 100 метра.

100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm и 10 μm на влакно с единичен режим и 50, 62.5 и 100 μm на многомодови влакна

Оптични кабели

Едномодов / многопроводников кабел

стабилност:

0.2mw / ℃

Консумация на енергия

~ 5W

Захранване

AC: 220V или DC: -48V, 50 ~ 60Hz


Температура на влажност


температура

влажност

операция

-20 ℃ до 70 ℃

10% до 90%

съхранение

-40 ℃ до 75 ℃

5% до 95% относителна влажност

>>> Общи условия на OEM:

Минимална поръчка: 20 бр

Време за доставка: 29 дни след получаване на плащането

Условия на плащане: 30-50% депозит T / T предварително, преди да бъде изпратен

Гаранция: Две години, заместванията трябва да се доставят заедно с доставката на повторна поръчка

Условия за доставка: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: 7 + 1 пристанища уеб интелигентни комутатори, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценова листа, ниска цена
Свързани продукти
Запитване