8 порта Web Smart Smart Optic Switches

STE-208-X3XM е управляван оптичен превключвател, който предлага 8 10 / 100Base-FX оптични порта. Поддържа VLAN порт, контрол на ширината на порт, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS и др.

Чат сега
Информация за продукта

Описание:

STE-208-X3XM е 10 / 100mbps влак плюс медни превключватели, които идват с websmart & SNMP

функции за управление. Предлагайки 8 оптичен превключвател 10 / 100mbps, оптичният превключвател STE-208-X3XM лесно разширява мрежата ви до 80 км. Това може да е добър вариант за вашите FTTH, FTTO, FTTD решения.

STE-208-X3XM поддържа уеб и SNMP управление, което позволява лесен достъп и управление на превключвателя. Поддръжка на Telnet, потребителите могат да управляват комутатора от разстояние. Когато натоварването в мрежата е прекалено тежко, потребителите могат да настроят потока на мрежата с пакети IEEE 802.3X.


>>> Предлагайки приоритет IEEE 802.1P, STE-208-X3XM предлага 3 режима на приоритет.

Първа първа услуга: превключвателят първо ще предава по-рано получения пакет данни.

All-High-Before-Low: превключвателят първо ще предава пакет с данни с висок приоритет.

Тегло-кръг-Робин: превключвателят ще предава пакета данни според теглото на опашката, предава високо

приоритетен пакет данни и данни с нисък приоритет последователно. Пакетът данни, който е с нисък приоритет, няма да бъде забавен или отхвърлен по този начин.


>>> Предоставяне на клас на услугата (COS):

С конфигурацията на класовата услуга и приоритетното управление, STE-208-X3XM изпълнява функцията Qos. Поддържа висок и нисък приоритет на пакетите за данни, три режима на приоритетен режим. Ако е избрана Port Base на някой порт и е разрешен с висок приоритет, всички пакети с данни, попаднали в това пристанище, ще бъдат с голям приоритет.

Ако е избран VLAN Tag, превключвателят автоматично ще декодира трицифрен знак за приоритет във Vlan-Tag пакета данни, ако този знак е с висок приоритет, той ще бъде като приоритет. Ако IP TOS / DS е избран, превключвателят ще декомпресира 8-цифрен знак в пакета данни IPV6 / IPV4 автоматично, ако този знак е с висок приоритет, той ще бъде като приоритет.

STE-208-X3XM Websmart & SNMP управлявани оптични превключватели


>>> VLAN Multi към един

Тази функция разглежда пристанищата като целеви VLAN, други пристанища могат да добавят към този целеви VLAN порт като група VLAN. Но след като тази функция е активна, първоначалната настройка на групата VLAN може да бъде заменена или изчистена.


>>> Излъчване на бурята

Broadcast Storm Max Value се отнася до ограничената стойност на Broadcast Storm, например, ако Broadcast Storm пакети, получени при 100Mbps при 10ms достигне 127 (или предварително зададената Max Value), превключвателят ще установи, че Broadcast Storm се случва. И ще започне функцията за контрол на разпространението на бурята и ще се откаже от ненужните пакети за буря.


>>> Порт огледало:

За да наблюдава повече от един порт едновременно, поддържа приемането на мониторинг на пристанищата, мониторинг на пристанищния мониторинг и мониторинг на пристанищата на режимите на приемане и изпращане, поддържа наблюдението в различни VLAN мрежи


>>> Контрол на честотната лента на пристанището:

контрол на скоростта на порт ви позволява да контролирате скоростта на предаване на всеки порт, включително нагоре и нагоре

downstream и да спрете ползвателя на даден порт да използва прекалено много честотна лента. И потребителят на други пристанища ще има по-стабилна широчина на честотната лента. Тази функция може да се използва в мрежата на немската кафе или широколентова връзка до умната жилищна зона.


>>> Багажник:

Багажникът обикновено се нарича агрегация на портове, използвана предимно за горещо резервно копие, толерантно към грешки в тръбопровода за качване между комутаторите. Всеки порт може да бъде настроен така, че да има 2 или 4 порта, пристанището, зададено в багажника, може да се използва само в багажника, независимо дали пристанището се използва в багажника или не.


>>> STE-208-X3XM Основни характеристики:

> 8 Port 100Base-FX порта за половин / пълен дуплекс ключ

> 2048 MAC адрес таблица (4-начин хеширане)

> Два опашки за QOS (1: 2 или 1: 4 или 1: 8 или 1:16)

> Порт-базиран, 802.1p и IP TOS приоритет

> Архивиране на архивиране и препращане и филтриране при пълна скорост на блокиране без блокиране

> Функция за стареене и управление на потока 802.3x за пълен дуплекс и функция за обратно налягане за половин дуплекс

> Дължини на пакети до 1522 байта

> Контрол на потока на конгестията (HOL)

> IEEE 802.1Q Port-based VLAN и регулируема VLAN за поддръжка на до 32 VLAN групи

> Шумов филтър за разпространение

> Порт огледало

> Дистанционно управление от Telnet

> Уеб управление

> Управление на SNMP

> Конфигурирайте Половин / пълен дуплекс, автоматично договаряне и обмен на данни чрез уеб интерфейс.


Мрежови протоколи:

> IEEE802.3u 100Base-FX оптичен Ethernet

> IEEE802.3ah 100Base-BX10

> Контрол на потока IEEE802.3x

> Приоритет IEEE802.1p

> IEEE802.1q VLAN

> TCP / IP, DHCP


Опции на оптичния интерфейс

> Единично едномодово влакно, двойна дължина на вълната, SC / PC конектор, работно разстояние 20/40 км

> Двойни единични влакна, единична дължина на вълната, SC / PC конектор, работно разстояние 20/40/60/80 км

> Двойни многомодулни влакна, единична дължина на вълната, SC / PC конектор, работно разстояние 2 км


Спецификация:


протокол

CSMA / CD

Стандарти

IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1P, IEEE 802.1Q

Степен на транслиминация:

10/100 Mbps

Брой портове

8 порта 10 / 100Base-Fx

Физически съединител

Tx: RJ45 FX: SC, ST, FC

Дължина на вълната:

Multimode Fiber: 850nm, 1310nm, Singlemode Fiber: 1310nm, 1550nm

Предавателна скорост

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Режим на превключване

Съхранение и напред

Режим за управление на потока

IEEE 802.3x пълен дуплекс контрол на потока и обратно налягане контрол на потока

Лед индикатор

Светодиоден статус на връзката, активност, пълен / полудуплекс, скорост и включване на диагностичната функция

Кабелна поддръжка

10Base-T: 3, 4 или 5-та екранирана / неекранирана усукана двойка, максимум 100 метра,

100Base-TX: Кат. 5 екранирана / неекранирана усукана двойка, макс. 100 метра.

100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm и 10 μm на влакно с единичен режим и 50, 62.5 и 100 μm на многомодови влакна

Оптични кабели

Едномодов / многопроводников кабел

стабилност:

0.2mw / ℃

Консумация на енергия

~ 5W

Захранване

AC: 220V или DC: -48V, 50 ~ 60Hz


Температура на влажност


температура

влажност

операция

-20 ℃ до 70 ℃

10% до 90%

съхранение

-40 ℃ до 75 ℃

5% до 95% относителна влажност

>>> Общи условия на OEM:

Минимална поръчка: 20 бр

Време за доставка: 29 дни след получаване на плащането

Условия на плащане: 30-50% депозит T / T предварително, преди да бъде изпратен

Гаранция: Две години, заместванията трябва да се доставят заедно с доставката на повторна поръчка

Условия за доставка: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: 8 пристанища уеб интелигентни оптични превключватели, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценова листа, ниска цена
Свързани продукти
Запитване