EPON OLT 8

EPON OLT 8

CHIMA 8 Port GEPON OLT, поддържащо съотношение 1:64 фибри, може да свърже до 512 отдалечени единици.

Чат сега
Информация за продукта

SNA8800T 8 Port Gepon OLT система Описание:

SNA880T е система GEPON OLT, базирана на стандарта IEEE802.3ah Gigabit EPON. Той идва с 8 GEPON порта, които могат да свържат до 512 GEPON ONUs при съотношение 1:64 Fiber Splitting. Това е GEPON OLT система за телекомуникационни услуги, предназначена за доставчици на интернет услуги, които използват услугите Triple Play Gepon, за да предлагат на абонатите висококачествени услуги за интернет данни, глас и IPTV (като IPTV, VoIP и пренос на данни).


Основни предимства:

Поддръжка на IPv4 и IPv6, подходящи за приложение както в IPv4, така и в IPv6 базирани мрежи

Подкрепа SLA (присвояване на ниво на услугата) и DBA (динамично разпределение на честотната лента), подобряващи QOS.

Поддържайте основното захранване и резервното захранване в 1 + 1 режим, осигурявайки висока стабилност на мрежата.

Поддържа се съотношението на влакното 1:64 на разстояние на предаване 20 километра и може да свързва до 512 отдалечени единици.

Снабден с 8 гигабитови Fiber / Ethernet портове за връзка по връзката нагоре, осигуряващи поддръжка на висока честотна лента за всеки Gepon Port.

Поддържа IEEE802.1Q VLAN, QinQ, VLAN превод, подобрявайки високо приложимите VLAN за различни среди.

Поддържа STP, RSTP и MSTP протоколи, подходящи за приложение в различни мрежови среди.

Подкрепа Anti-ARP spoofing / flooding, IP Guard Guard, Изолация на портове и т.н., повишаване нивата на сигурност.

Поддръжка на IPv4 и IPv6 Multicast, поддържа IGMP V1, V2 и MLD V1, V2

Подкрепа EAS и EARP базирани Loop откриване, може да се възстанови връзката в 50ms

Подкрепа LACP базирана защита на връзката, може да възстанови връзка в 10ms.

Поддържайте Layer 2/3 пълна скорост за GE и Gepon портове, като не гарантирате загуби на пакети.


Гепонни параметри:

Поддържа IEEE802.3ah Gigabit Epon стандарт,

Поддържайте разстояние на предаване 20 километра за единично влакно

Поддържа 8 Gepon понижаващи портове, поддържа съотношение 1:64 разделяне на влакна, може да свърже до 512 ННУ

Подкрепете криптирана Triple Churning за възходящ и низходящ поток

Подкрепете стандарта China Telecom CTC 2.0, 2.1, 3.0

Подкрепа DBA Динамична лента Assignation,

Подкрепа ONU автоматично откриване и отчитане на незаконни ONU регистрации

Поддръжка на автоматична проверка за получена мощност от оптични влакна.

Поддържа GEPON предаване 1.25Gbps, Дължина на вълната на Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Подкрепете CATV над EPON приложението, дължина на вълната на CATV при 1550nm.

Средна оптична трансмисия за Gepon SC порт: + 2dbm до + 7dbm

Оптична чувствителност на приемане на Gepon SC порт: -30dBm

Максимално съотношение на оптичните влакна: 1:64 при 20 километра предаване

Поддръжка Стандартни OAM и разширими функции за управление на OAM

Подкрепа за надграждане на отдалечени единици в групи.


Хардуерни характеристики:

Напълно съвместим с стандартите IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Поддържа 8 GEPON SC порта, скорост на предаване 1.25Gbps.

Поддържа 8 * Gigabit SFP връзки за връзка + 8 * 10/100 / 1000Base-Tx комбо

Поддържайте Hot Swap на GEPON SFP приемопредаватели

Подкрепа EAPS защита за бърза обратна връзка и GEPON оптична защита.

MAC адрес таблица: 16K

Таблица на VLAN: 1-4094

Захранване: Основно захранване + Резервно захранване

Захранване с променлив ток: AC: 90 ~ 264V, 50/60 Hz

DC: -36 ~ -72V

SNA8800T Височина на шкафа OLT на порт: 1U


  Спецификации на хардуера:

Модел NO.

SNA8800T 8 порта GEPON OLT

железария

Капацитет на хардуера

Хардуерни стандарти

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah стандарт

GEPON портове

8 GEPON SC портове

Uplink Ports

8 Gigabit SFP или 8 10/100 / 1000Base-Tx комбинирани портове

Хардуерна отговорност

Поддръжка на резервно копие на хост на VRRP
Подкрепа Двойна устойчивост на грешки на хост програма и конфигурационни файлове
Подкрепете PON картата / вентилатора с възможност за смяна
Поддържайте горещо резервно копие на основния контролен панел 1 + 1
Поддържайте резервно копие на 1 + 1 мощност

Превключващ капацитет

32Gbps

MAC адресна таблица

16K

Таблица VLAN

1-4094

Гореща смяна

  • Поддържайте Hot Swap на GEPON SFP приемопредавател

Захранване

  • Излишно захранване: 110-240V AC, 50/60 Hz

  • Поддръжка на опционално DC захранване

  • Консумирана мощност: <>

Гепановите герои

  • Поддържа IEEE802.3ah Gigabit Epon стандарт,

  • Поддържайте разстояние на предаване 20 километра за единично влакно

  • Поддържа 8 Gepon понижаващи портове, поддържа съотношение 1:64 разделяне на влакна, може да свърже до 512 ННУ

  • Подкрепете криптирана Triple Churning за възходящ и низходящ поток

  • Подкрепете стандарта China Telecom CTC 2.0, 2.1, 3.0

  • Подкрепа DBA Динамична лента Assignation,

  • Подкрепа ONU автоматично откриване и отчитане на незаконни ONU регистрации

  • Поддръжка на автоматична проверка за получена мощност от оптични влакна.

  • Поддържа GEPON предаване 1.25Gbps, Дължина на вълната на Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Подкрепете CATV над EPON приложението, дължина на вълната на CATV при 1550nm.

  • Средна оптична трансмисия за Gepon SC порт: + 2dbm до + 7dbm

  • Оптична чувствителност на приемане на Gepon SC порт: -30dBm

  • Максимално съотношение на оптичните влакна: 1:64 при 20 километра предаване

  • Поддръжка Стандартни OAM и разширими функции за управление на OAM

  • Подкрепа за надграждане на отдалечени единици в групи.

Софтуерни спецификации:

Характеристики на слой 2

протоколи

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S, IPv4, IPv6

VLAN

Поддържайте 1-4094 записи VLAN
Поддържа VLAN на базата на портове / базирани на MAC / IP подмрежи
Поддръжка на портови QinQ и селективни QinQ (Vlan Stacking)
Поддържайте VLAN Swap / VLAN Remark / VLAN превод
Поддържа GVRP динамична VLAN регистрация
Поддръжка на VLAN добавете, изтрийте и сменете на базата на ONU услуга.

QOS

Поддържаща скорост за изпращане / получаване на пакети от всеки порт или дефиниран от потребителя поток. Предлага общ монитор на потока и потребителски дебитомер
Подкрепа Приоритетна забележка към порт или към дефиниран от потребителя поток.
Предлага IEEE802.1P, приоритет DSCP и Забележка
Подкрепа CAR (ангажиран процент на достъп), трафик Shaping и потока статистика
Поддържа пакетно отразяване и пренасочване на интерфейс или дефиниран от потребителя поток
Поддръжка на планиращ супер опашка въз основа на порт и дефиниран от потребителя поток. Всеки порт / поток поддържа 8 приоритетни опашки и график на SP, WRR и SF + WRR.
Предлага механизъм за предотвратяване на задръстванията, Поддържа опашка и WRED

Spanning Tree

Поддържа IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)
Поддържа IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
Поддръжка на няколко протокола за протоколи за протоколи за протоколи на IEEE 802.1s (MSTP)
Поддържа дистанционно ONU Loop Открива тревожно

MAC

Поддържа MAC Black Hole
Поддържане на ограничение на порт MAC
Предлага 16K MAC адреса

Multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Списък за контрол на достъпа

Поддържа стандартна и разширяема ACL
Подкрепа ACL в интервал от време
Поддържа филтър за пакети, източник / дестинация MAC филтър, източник / дестинация IP филтър, порт филтър, протокол филтър, VLAN филтър, VLAN диапазон филтър, MAC адрес филтър диапазон, невалиден рамка филтър,
Подкрепа до 50 идентификационни данни за трафика на услуги
Поддържа пакетна филтрация на L2 ~ L7 в 80 байта на IP пакетна глава

порт

Поддръжка на двупосочен контрол на честотната лента
Статистическата агрегация на връзките и LACP (Протокол за контрол на агрегацията на линиите)
Поддръжка на огледалото на пристанищата и огледалото на трафика

Потребителска сигурност

Подкрепя анти-ARP-spoofing
Поддръжка на наводнения срещу ARP
Поддържа IP Source Guard създава IP + VLAN + MAC + Port свързване
Поддръжка на изолацията на портове
Поддръжката на MAC адреса се свързва с филтрирането на MAC адресите на пристанищата и портите
Поддържа IEEE 802.1x и AAA / Радиус удостоверяване

OLT Сигурност

Подкрепа на анти-DOS атака (като ARP, Synflood, Smurf, ICMP атака), ARP
откриване, червей и Msblaster червей атака
Поддържа SSHv2 Secure Shell
Поддържа се шифровано управление на SNMP v3
Поддръжка на IP защита чрез Telnet
Поддръжка Йерархично управление и защита с парола на потребителите

Защита на мрежата

Поддръжка на потребителски MAC и ARP трафик проверка
Поддръжка Ограничете трафика на ARP на потребител и изстрелящият го потребител изпраща ARP трафик
Подкрепа за свързване на динамична ARP таблица
Поддържа IP / VLAN / MAC / Port свързване
Поддържайте L2 до L7 ACL механизъм за филтриране на потока
Поддържат риска пристанище за излъчване / мултикаст и автоматичен изключване
Подкрепяйте URPF, за да предотвратите фалшива и атака на IP адреса
Поддържа DHCP опция 82 и PPPoE + (посочва физическо местоположение на потребителя)
Поддържа открито удостоверяване на OSPF, RIPv2, BGPv4 пакети и MD5
криптографско удостоверяване

IPv6 Multicast

Подкрепа Класификация IPv6 SA / DA
Подкрепа MLDv2 / MLDv2 Snooping
Поддържайте PIM-SMv6, PIM-DMv6, PIM-SSMv6

IPv4 Multicast

Поддръжка на IGMPv1 / v2 / v3, IGMPv1 / v2 / v3 Snooping, IGMP филтър
Поддържайте MVR и копиране за множествено предаване по различни VLAN
Подкрепа IGMP Бърз отпуск, IGMP Proxy
Поддръжка на PIM-SM / PIM-DM / PIM-SSM,

Откриване на линия

Подкрепа на EAPS и GERP (време за възстановяване <>
Поддръжка за откриване на Loopback

Защита на връзките

Поддържа FlexLink (време за възстановяване <>
Поддържа RSTP / MSTP (време за възстановяване <1>
Поддръжка на LACP (време за възстановяване <>
Подкрепете BFD

Надеждност на системата

Осигуряване на надеждност с VRRP (протокол за виртуален маршрутизатор)

управление

sFlow

Поддържа RFC3176 sFlow

Telnet

Поддържа CLI команди за управление на Telnet

SNMP

Поддържа SNMP V1, V2, V3

NMS

Поддръжка на базирано на SNMP управление на NMS

RMON

Подкрепете RMON Group 1, 2, 3, 9

MIB

Подкрепа за частни и обществени MIB

Работна среда

влажност

Работа: 10% ~ 90% без кондензация / режим на готовност: 5% до 95% без кондензация

Работна температура

Работа: 0 ℃ до 65 ℃ / Готовност: -20 ℃ до 70 ℃



Hot Tags: EPON OLT 8, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценова листа, ниска цена
Свързани продукти
Запитване