GEPON OLT 2 портове

GEPON OLT 2 портове

CHIMA 2 Port GEPON OLT, поддържащо съотношението 1:64 на влакна, може да свърже до 128 отдалечени единици.

Чат сега
Информация за продукта

SNA8220T 2 Port Gepon OLT система Описание:

SNA8220T е Gepon OLT система, базирана на стандарта IEEE802.3ah Gigabit Epon. Той поддържа максимум 2 Gepon порта, които могат да свържат до 128 бр. Абонати Gepon ONUs при оптично влакно съотношение 1:64. Това е OLT система за телекомуникационен клас, предназначена за доставчици на интернет услуги, предлагащи висококачествени и високоскоростни интернет услуги (като IPTV, VoIP, услуги за предаване на данни) на подчинителите.


Функции за управление на мрежата с богат слой 2:

SNA8220T поддържа превключване на високоскоростен слой 2, както и богати функции за управление като IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z гигабитов Ethernet, IEEE802.3ad, IEEE 802.3x контрол на потока, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3 и т.н.


Унифицирана поддръжка и управление на мрежата:

Системата SNA8220T Gepon OLT поддържа мощни управления и удобни функции за поддръжка. Поддържа SNMP, Telnet и NMS Management. С софтуера за управление на SNMP, като например Dude, HP Openview, инсталиран в управляващ персонален компютър, системните администратори могат лесно да управляват и конфигурират приложените SNA8220T OLT лесно и дистанционно с няколко алтернативни начина.


Gepon Технология, базирана на стандарта IEEE802.3ah:

SNA8220T е снабден с 2 фиксирани слота GEPON SFP и 2 комбинирани Gigabit SFP / Tx връзки за връзка нагоре.

Поддържа IEEE802.3ah Gigabit Epon стандарт,

Поддържат максимум 2 Gepon SFP трансивъра за връзка по връзката надолу, могат да свързват до 128 бр. Абонатни ННУ

Поддържайте скоростта на предаване от 1,25 Gbps

Дължина на вълната на Gepon SC портове: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Средна оптична трансмисия за Gepon SC порт: + 2dbm до + 7dbm

Оптична чувствителност на приемане на Gepon SC порт: -30dBm

Максимално съотношение на оптичните влакна: 1:64

Подкрепа CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon стандарт

Поддръжка Стандартни OAM и разширими функции за управление на OAM

Подкрепа за шифроване за данни за препращане и сваляне на данни

Подкрепа за надграждане на едно ONU или на няколко ONU едновременно и дистанционно от системния администратор

Подкрепа ONU удостоверяване, може да докладва за незаконни регистрационни събития


Хардуерни характеристики:

Напълно съвместим с стандартите IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Поддържа 2 GEPON SC порта, скоростта на предаване при 1.25Gbps

Поддържа 2х10 / 100 / 1000Base-Tx и 2 гигабитови SFP Slots интерфейси за комбинирани връзки

Шаси 1U с вентилатори за охлаждане, оборудвани вътре

Поддържайте Hot Swap на GEPON SFP приемопредаватели

Подкрепа EAPS защита за бърза обратна връзка и GEPON оптична защита.

MAC адрес таблица: 8K

Таблица на VLAN: 1-4094

Захранване:

Захранване с променлив ток: 110-240V AC, 50/60 Hz


Софтуерни характеристики:

SNA8220T поддържа функции за управление на целия слой 2:

Поддържа IEEE802.1Q VLAN, портов VLAN

Поддръжка на IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W с бързо разпространяващо се дърво

Подкрепа IEEE802.3ad Link Aggregation,

Поддържа IEEE802.3X Half Duplex и Full Duplex Backflow Control Flow

Поддръжка на IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (динамично разпределение на честотната лента), SLA,

Поддържа списък за контрол на достъпа (ACL) въз основа на поток

Поддържайте контрол на честотната лента

Подкрепа за множествено предаване: IGMP V1, V2, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Подкрепа Cli, Telnet, SNMP V1, V2c,


Gepon Решение:

Системата Gepon се състои от Gepon OLT, Gepon ONU и оптични сплитери. Gepon OLT е главното устройство (също така сортирано като Layer 2 Access Switching Equipment), което се свързва с Gepon ONU с оптични сплитери. Gepon ONU е абонаментното устройство, разположено в абонаментната къща. С NMS, инсталирани в сървърния компютър на Gepon OLT страна, администраторите могат да управляват / конфигурират Gepon ONU в сървърната стая на Gepon OLT отдалечено. С всички свързани 1 гигабитов или 10 гигабитови влакна, системата Gepon предлага голяма широчина на честотната лента, която може да удовлетвори или превиши изискванията за предаване на IPTV, VoIP и Data услуги.

Това е чудесна възможност за Fiber To The Home, Fiber To The Building и т.н. решения.


Спецификации:

Модел NO.

SNA8220T

железария

Капацитет на хардуера

Хардуерни стандарти

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah стандарт

GEPON портове

2 GEPON SC порта

Uplink Ports

Комплект от 2 порта 10/100 / 1000Base-Tx с 2 гигабитови SFP слотове

Охладителна система

Шаси 1U с вентилатори за охлаждане, оборудвани вътре

Интерфейси за Gepon 1.25G

Поддържайте 2 Gepon SFP интерфейса

Превключващ капацитет

8Gbps

MAC адресна таблица

8K

Таблица VLAN

1-4094

Гореща смяна

Поддържайте Hot Swap на GEPON SFP приемопредавател

EAPS

Подкрепа EAPS защита за бърза обратна връзка и GEPON оптична защита.

Захранване

Захранване с променлив ток: 110-240V AC, 50/60 Hz

Гепановите герои

  • Поддържа IEEE802.3ah Gigabit Epon стандарт,

  • Поддържайте максимум 2 Gepon SC порта за връзка по връзката надолу, може да свържете до 128 бр. Абонатни НР

  • Поддържайте скоростта на предаване от 1,25 Gbps

  • Дължина на вълната на Gepon SC портове: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Средна оптична трансмисия за Gepon SC порт: + 2dbm до + 7dbm

  • Оптична чувствителност на приемане на Gepon SC порт: -30dBm

  • Максимално съотношение на оптичните влакна: 1:64

  • Подкрепа CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon стандарт

  • Поддръжка Стандартни OAM и разширими функции за управление на OAM

  • Подкрепа за шифроване за данни за препращане и сваляне на данни

  • Подкрепа за надграждане на едно ONU или на няколко ONU едновременно и дистанционно от системния администратор

  • Подкрепа ONU удостоверяване, може да докладва за незаконни регистрационни събития

 


Софтуер

Поддържа IEEE802.1Q VLAN, портов VLAN

Поддръжка на IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W с бързо разпространяващо се дърво

Подкрепа IEEE802.3ad Link Aggregation,

Поддържа IEEE802.3X Half Duplex и Full Duplex Backflow Control Flow

Поддръжка на IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out),
DBA (динамично разпределение на честотната лента), SLA,

Поддържа списък за контрол на достъпа (ACL) въз основа на поток

Поддържайте контрол на честотната лента

Подкрепа за множествено предаване: IGMP V1, V2, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Подкрепа Cli, Telnet, SNMP V1, V2c,

Поддържа поддръжка на фърмуера чрез TFTP и FTP

Hot Tags: GEPON OLT 2 портове, Китай, производители, доставчици, фабрика, купуват, евтини, насипни, ценова листа, ниска цена

Един чифт: 1 Gateway GE SFP WiFi

Следваща: ATA 1 FXS порт

Свързани продукти
Запитване